8 ознак, що ви – сильна особистість, і вас бояться


Хтось вважає вас владним і гордовитим. Хтось думає, що ви просто грубіян. Але ми-то з вами знаємо, що і ті, і інші помиляються.
Такі слова абсолютно не про вас. Адже в глибині душі ви м'який і пухнастий як кошеня. Це люди з домінуючим типом особистості псують вашу репутацію.
Сильна людина не женеться за перемогою, вона просто не дозволяє іншим по собі топтатися.
Буває, люди ставляться до вас з побоюванням. Але це тому, що вони ніяк не зрозуміють, як же вам вдається виглядати так впевнено, і не шукати ні від кого схвалення своїх дій.
Ось кілька ознак того, що ви – сильна особистість, до якої люди можуть ставитися з трепетом.
Ви не терпите виправдань.
Сильні люди не терплять виправдань. Вам не цікаво вислуховувати чиєсь ниття про те, що б вони могли, та не склалося. Ви зосереджені на своїх можливостях і на те, що вам потрібно, щоб домогтися більшого.
Ви дуже обережні з вибором людей, яких впускаєте в своє життя.
Сильна людина не покладається на думку інших щодо того, хто він, що він і на що він здатний. Ви усвідомлюєте, що таким людям потрібно розповісти вам «про життя», щоб самим відчути свою значимість. З іншого боку, ви розумієте, що є люди, яким важливо почути думку про себе з боку.
Навіть якщо ви все ще не знаєте, хто ви, вам не потрібні ні подруга, ні начальник, ні навіть близький родич, щоб розповідати вам, на що ви здатні. Ви самі в силах в цьому розібратися.
Ви терпіти не можете порожню балаканину.
Якщо ви сильна людина, ваша голова переповнена ідеями. Вам не хочеться витрачати час на порожні розмови і плітки про знайомих, якщо його можна використовувати на те, щоб змінити світ.
Іноді вам здається, що ви не вмієте базікати ні про що. Але це не так. Просто вам це не приємно, адже балаканина вбиває час і клітини мозку.
Ви не терпите бездушність, ідіотизм і невігластво.
Домінуючі особистості ґрунтуються на нестачі виховання і знань. Сильні ж особистості чуйні і ерудовані. В цьому і полягає основна різниця між ними.
Ви докладаєте багато зусиль і часу, щоб навчитися використовувати свій розум на благо. Тому ви терпіти не можете, коли люди з ходу судять про те, в чому абсолютно не розуміються. Сильна людина не використовуватиме свої знання, щоб маніпулювати людьми. Але може спонукати їх думати, перш ніж говорити.
Ви вмієте слухати.
Сильні люди вміють слухати. Здавалося б, всі це цінують. Але, насправді, людей, які не звикли до того, щоб їх слухали, таке уважне ставлення може налякати.
Вам не потрібна увага.
Сильна людина не прагне опинитися в центрі уваги. Але ваша особистість тягне до вас оточують. І хоча ви ніколи не прагнули зав'язати дружбу, більшість соціальних контактів, які ви підтримуєте, сталися не з вашого бажанням, а тому що людям потрібно, щоб їх оточували такі, як ви.
Тим не менш, не забувайте, що іноді вам потрібне перезавантаження. Не бійтеся брати перепочинок. Це нормально – піклуватися про себе так само, як ви піклуєтеся про чужих.
Ви безстрашні.
Ок, можливо, цей пункт не про вас. Це, напевно, єдине, чого ви боїтеся.
Але різниця між вами і іншими в тому, що ви не даєте цього страху взяти верх над вами і перешкодити вам жити так, як ви хочете.
Ви розглядаєте свою вразливість як нову можливість.
Уразливість змушує вас вдосконалюватися. Ви знаєте, що небездоганні, але ви не боїтеся помилятися і вчитися на своїх помилках. Тому що, якщо ви не дієте, ви не живете, а просто існуєте.
Природно, деякі люди вважають, що знаходитися поряд з вами складно. Але їм складно тільки тому, що ви хочете, щоб ті, що вас оточують, росли разом з вами. І якщо в цьому і полягає складність, то ви вже знаєте, що краще, все-таки, залишатися собою.

Джерело: корупція